Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Crs Modus Producent chust, toreb i artykułów sportowych

Polski producent artykułów reklamowych

Cennik koszulek Tshirt i Polo

Przedstawione ceny mają charakter orientacyjny, prosimy o kontakt w sprawie szczegółów. 

Wkrótce przedstawimy nowy, rozszerzony cennik na poniższe produkty, do tego czasu podane ceny będziemy uwzględniać w zamówieniach.

 


Tshirt, polo, koszulka polo, koszulka typu tshirt, tshirty, bluzy, kangurki, bluzy z kapturem, bluza rozpinana, bluza z kapturem, koszulki sportowe, koszulki adler, koszulki stedman, koszulki crs, Crs Modus, Najlepsze Tshirty,

 • Koszulki które oferujemy to produkty własne, marki CRS oraz innych firm z którymi współpracujemy - Adler, Stedman, Fruit of the Loom. W naszej ofercie znajdują się różne wersje koszulek: damska, męska,dziecięca. Z powodu różnorodności modeli prosimy o kontakt, przygotujemy ofertę i propozycję dobraną do potrzeb. Najtańszy model Tshirt o gramaturze 160 g/m2 w kolorze białym to 8,1 netto, 9,9 zł szt. 

Tshirt, polo, koszulka polo, koszulka typu tshirt, tshirty, bluzy, kangurki, bluzy z kapturem, bluza rozpinana, bluza z kapturem, koszulki sportowe, koszulki adler, koszulki stedman, koszulki crs, Crs Modus, Najlepsze Tshirty,

 • Typ: TshirtPolo o gramaturze od 160 g/m2 do 220 g/m2,
 • Tkanina: bawełna lub poliester, dzianina sportowa,
 • Kolorystyka: pełna gama kolorów,
 • Rodzaje: męska, damska, dziecięca,
 • Nadruk: sitodrukowy, cyfrowy, transferowy,
 • Marka: CRS, Adler, Stedman,
 • Ceny: koszulki Tshirt od 8 netto, 9,9 brutto, Polo od 19 zł netto, 23 brutto,

Tshirt, polo, koszulka polo, koszulka typu tshirt, tshirty, bluzy, kangurki, bluzy z kapturem, bluza rozpinana, bluza z kapturem, koszulki sportowe, koszulki adler, koszulki stedman, koszulki crs, Crs Modus, Najlepsze Tshirty, koszulki z nadrukiem, cyfrowym, sitodrukiem

 • Nadruk i hafty

Koszt nadruku kształtuje się w granicach 1-3 zł za kolor, koszt zależny jest od wielkości i ilości kolorów. Najczęściej na koszulkach wykonujemy nadruki sitodrukowe. Są tanie i zapewniają wysoką jakość i trwałość, do ich wykonywania konieczne jest przygotowanie matrycy, koszt ok 40 zł. Gdy wymagane są nadruki wielokolorowe stosujemy techniką bezpośredniego nadruku cyfrowego. Zapewnia on wysoką jakość i odwzorowanie szczegółów i kolorów, druk jest niewyczuwalny w dotyku, średni koszt za nadruk o wielkości 20 x 30 wynosi 6 zł brutto. Inne rozmiary i formy nadruków do ustalenia.  Na naszych produktach wykonujemy wielokolorowe hafty, najczęściej są to logo na piersi lub na plecach. Koszt małego haftu 60x90 cm 4-5 zł brutto, dużego 20 x 25 cm ok 10-12 zł brutto. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

 • Bluzy i inne produkty. W naszej ofercie znajdują się także produkty podobnego typu.
 • Bluzy z kapturem, rozpinane, kangurki,
 • Kurtki sportowe, przeciwdeszczowe itp.

Wkrótce pełna oferta zostanie umieszczona w tworzonym sklepie internetowym. Przewidziana data uruchomienia 1.04.2014 r. Do tego momentu prosimy o kontakt, przedstawimy naszą ofertę. 

 • Galeria przykładowych koszulek.

Skontaktuj się z nami This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.