Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Crs Modus Producent chust, toreb i artykułów sportowych

Polski producent artykułów reklamowych

Cennik numerów startowych

Przedstawione ceny mają charakter orientacyjny, prosimy o kontakt w sprawie szczegółów. 

Wkrótce przedstawimy nowy, rozszerzony cennik na poniższe produkty, do tego czasu podane ceny będziemy uwzględniać w zamówieniach.

 


  • Numer startowy wiązany,dwustronny, dzianina sportowa z tasiemkami do wiązania i regulacji - 8,1 netto, 10 zł szt - minimalne zamówienie 10 szt.Numer startowy, zawodniczy, numeracja zawodnika, numer na biegi, numer biegowy

Numery startowe to uniwersalny sposób reklamy i oznaczania zawodników. Dotyczy to głównie sytuacji, gdy zawodnicy są różnych rozmiarów, noszą kurtki lub bluzy itp.  Regulacja tasiemkami pozwala dostosować rozmiary dla każdego uczestnika zawodów. Numery mają powierzchnie ok 21 x 21 cm, Prawie na całej powierzchni można wykonać wielokolorowy nadruk.

  • Koszt nadruku kształtuje się w granicach 1-3 zł za stronę, koszt zależny jest od wielkości i ilości kolorów. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. 
  • Naszywka zawodnicza,-7,2 netto, 9 zł szt, numer lub oznaczenie zawodnika, nazwisko, kraj. Jest to rodzaj naszywki, prostokąt tkaniny o określonych wymiarach np: 23x28cm z nadrukiem pełnokolorowym. Najczęściej jest on stosowany w dyscyplinach biegowych, sportach walki (karate, judo, aikido itd) jako naszywka na kimono, judoke.naszywka, numer zawdonika, zawodniczy, judo, karate, biegi, numer startowy, aikido, na plecy zawodnika, nadruk Do wykonania tej naszywki stosujemy wytrzymałe na rozdarcia tkaniny, o specjalnych parametrach, dostosowanych do konkretnej dyscypliny sportowej wg życzenia nabywcy. Wykonany produkt można przypiąć lub przyszyć do stroju zawodnika. Jako, że jest to produkt specyficzny, prosimy o  kontakt w celu ustalenia parametrów i innych szczegółów.
  • Koszt nadruku kształtuje się w granicach 1-3 zł za naszywkę, koszt zależny jest od wielkości nadruku  i ilości kolorów.

naszywka, numer zawdonika, zawodniczy, judo, karate, biegi, numer startowy, aikido, na plecy zawodnika, nadruk naszywka, numer zawdonika, zawodniczy, judo, karate, biegi, numer startowy, aikido, na plecy zawodnika, nadruk

  • Przykładowa galeria numerów startowych i zawodniczych.

 

Skontaktuj się z nami This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.