Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Crs Modus Producent chust, toreb i artykułów sportowych

Polski producent artykułów reklamowych

Cennik: Chusty, Szale

Rozmiary Chust podstawowych, pielgrzymkowych, szkolnych

Chusta trójkątna, możliwy nadruk jedno lub kolorowy. Cennik nadruków w dolnej części strony. Podawane ceny brutto.

Podane ceny mają charakter orientacyjny, prosimy o kontakt w celu dokładnej wyceny. Cena może zmieniać się w zależności od rodzaju chust, rozmiaru, wykończenia i rozmieszczenia nadruków. Informację to podajemy w naszym dziale z parametrami chust i bandamek.

 

Chusta poliestrowaCennik nadruków w dolnej części strony.

Tkanina poliester, popularna dobrej jakości tkanina, dobrze sprawdza się na pielgrzymkach, koloniach. Szczegóły i opis w dziale z parametrami.

 • do 50 szt –6,5 zł netto,  8 zł brutto (z Vat),  
 • 51-100 szt -5,6 zł netto, 7 zł brutto (z vat),
 • 101 – 250 szt – 5,3 zł netto, 6,5 zł brutto (z vat)
 • od 251 szt  4,7 zł netto, 5,8brutto (z vat) lub  do ustalenia indywidualnego,

Chusty i bandamki rozmiary i inne parametry, chusty szkolne, przedszkolne, reklamowe, harcerskie, husta, husty, apaszki, z nadrukiem, nadrukami, bandamka, bandamki, dla zwierząt, psy, psów, sitodruk, sitodrukiem, subllimacja, sublimacyjne, bawełniane, chusty bawełniane, poliestroweChusta satynowaCennik nadruków w dolnej części strony.

Tkanina satyna, popularna dobrej jakości tkanina, śliska,  z połyskiem, dobrze sprawdza się na pielgrzymkach, wycieczkach itp. Szczegóły i opis w dziale z parametrami.

 • do 50 szt -7,3 zł netto, 9 zł brutto (z Vat),
 • 51-100 szt - 6,5 netto, 8 zł brutto (z Vat)
 • 101 – 251 szt -5,6 netto, 7 zł brutto (z Vat)
 • od 250 szt cena 4,8 netto, 6 zł brutto (z Vat) lub  do ustalenia indywidualnego.

Chusta elano-bawełniana. Cennik nadruków w dolnej części strony.

Tkanina elanobawełniana, bardzo wysokiej jakości tkanina, delikatna i przewiewna, mieszanka bawełniana. Idealna dla dowolnych zastosowań. Szczegóły i opis w dziale z parametrami.

 • do 50 szt - 8 zł netto, 9,9 zł brutto (z Vat),  
 • 51-100 szt -7,3 zł netto, 9 zł brutto (z Vat),
 • 101 – 250 szt - 6,5 zł netto, 8 zł brutto (z Vat),
 • od 250 szt cena 5,6 zł netto, 7 zł brutto (z Vat) lub do ustalenia indywidualnego.

Chusta bawełnianaCennik nadruków w dolnej części strony.

Chusta bawełniana gramatura 100 g/m2, 100 % bawełny.

 • do 50 szt - 8 zł netto, 9,9 zł brutto (z Vat),  
 • 51-100 szt -7,3 zł netto, 9 zł brutto (z Vat),
 • 101 – 250 szt - 6,5 zł netto, 8 zł brutto (z Vat),
 • od 250 szt cena 5,6 zł netto, 7 zł brutto (z Vat) lub do ustalenia indywidualnego.

Chusty i bandamki rozmiary i inne parametry, chusty szkolne, przedszkolne, reklamowe, harcerskie, husta, husty, apaszki, z nadrukiem, nadrukami, bandamka, bandamki, dla zwierząt, psy, psów, sitodruk, sitodrukiem, subllimacja, sublimacyjne, bawełniane, chusty bawełniane, poliestrowe Chusty i bandamki rozmiary i inne parametry, chusty szkolne, przedszkolne, reklamowe, harcerskie, husta, husty, apaszki, z nadrukiem, nadrukami, bandamka, bandamki, dla zwierząt, psy, psów, sitodruk, sitodrukiem, subllimacja, sublimacyjne, bawełniane, chusty bawełniane, poliestrowe

Chusta dwukolorowa. Cennik nadruków w dolnej części strony.

Jest to chusta z zbudowana z dwóch kawałków tkaniny, połączona w środku. Możemy wykonać taką chustę z wszystkich wymienionych powyżej tkanin. Koszt chusty łączonej, dwu kolorowej jest wyższy o ok 1 zł od zwykłej wersji. Prosimy o konsultację w sprawię ewentualnego nadruku na takiej chuście.

Chusty i bandamki rozmiary i inne parametry, dwukolorowe, wielokolorowe, kolorowe, łączone, chusty szkolne, przedszkolne, reklamowe, harcerskie, husta, husty, apaszki, z nadrukiem, nadrukami, bandamka, bandamki, dla zwierząt, psy, psów, sitodruk, sitodrukiem, subllimacja, sublimacyjne, bawełniane, chusty bawełniane, poliestrowe Chusty i bandamki rozmiary i inne parametry, dwukolorowe, wielokolorowe, kolorowe, łączone, chusty szkolne, przedszkolne, reklamowe, harcerskie, husta, husty, apaszki, z nadrukiem, nadrukami, bandamka, bandamki, dla zwierząt, psy, psów, sitodruk, sitodrukiem, subllimacja, sublimacyjne, bawełniane, chusty bawełniane, poliestrowe Chusty i bandamki rozmiary i inne parametry, dwukolorowe, wielokolorowe, kolorowe, łączone, chusty szkolne, przedszkolne, reklamowe, harcerskie, husta, husty, apaszki, z nadrukiem, nadrukami, bandamka, bandamki, dla zwierząt, psy, psów, sitodruk, sitodrukiem, subllimacja, sublimacyjne, bawełniane, chusty bawełniane, poliestrowe

 Szal pielgrzymkowy, reklamowy. Cennik nadruków w dolnej części strony.

 • Szal który proponujemy to inny rodzaj chusty, apaszki. Można go użyć wg własnego uznania, owijać wokoło szyi, ręki itp. Najczęściej wybierany jest na pielgrzymki. Aktualnie produkujemy go w dwóch rozmiarach. Cena za szt jest taka sama jak dla chust, których cennik znajduje się powyżej. Nadruk może się znajdować po na obu końcach szala, rozmiar nadruku (18x23 cm).

 

Nadruki na chustach, bandamkach, szalach

Nadruki jednokolorowe.

 • nadruk do formatu A4 (210x290 mm) - 0,97 zł netto - 1,2 zł brutto,
 • nadruk do formatu A3 (280x400 mm) - z przodu lub z tyłu - 1,46 zł netto - 1,8 zł brutto,
 • cała powierzchnia produktu - 4,06 zł - 5 zł brutto, (technika w trakcie testów, zapytaj o możliwości wykonania)

 

Nadruki kolorowy.

 • nadruk do formatu A4 (210x290 mm) - z przodu lub z tyłu - 1,62 zł netto - 2 zł brutto,
 • nadruk do formatu A3 (280x400 mm) - z przodu lub z tyłu - 1,72 zł netto - 2,2 zł brutto,
 • cała powierzchnia produktu - 4,87 zł - 6 zł brutto, (technika w trakcie testów, zapytaj o możliwości wykonania),