Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Crs Modus Producent chust, toreb i artykułów sportowych

Polski producent artykułów reklamowych

Tkaniny, kolory, wykończenie

Kolory chust i bandamek CRS, chusty, kolory, bawełna, poliester,

Stosowane, proponowane tkaniny na chusty:

  • Bawełna, stosujemy ją dla klientów o wysokich wymaganiach jakościowych. Tkanina delikatna, przyjemna w dotyku, nieprzeźroczysta, bardzo ładnie odwzorowuje nadruki jednokolorowe, nadruki wykonujemy na tej tkaninie sitodrukiem.
  • Elanobawełna, stosujemy ją dla klientów o wysokich wymaganiach jakościowych. Tkanina delikatna, przyjemna w dotyku, nieprzeźroczysta, bardzo ładnie odwzorowuje nadruki w pełnym kolorze.
  • Poliester, delikatny trwały materiał o dużej wytrzymałości, przeźroczysty pod światło, dobrze przenosi nadruki jedno i wielokolorowe,
  • Poliester satynowy, delikatny trwały materiał o dużej wytrzymałości, nieprzeźroczysty, śliski w dotyku, o lekkim połysku, bardzo dobrze przenosi nadruki jedno i wielokolorowe,

Kolory chust i bandamek CRS, chusty, kolory, bawełna, poliester,

 Kolory tkanin na chusty i bandamki.

  • Nie ma istotnych ograniczeń. Z wymienionych materiałów posiadamy większość popularnych kolorów. Duże znaczenie ma przeznaczenie chusty, jednak najczęściej nasi klienci wybierają: biały, żółty, niebieski, błękitny, jasne zielenie. Przykłady chust w dostępnych kolorach można zobaczyć w naszych galeriach.

Nadruki, rodzaje i rozmiary nadruków

  • W zależności od wyglądu grafiki proponujemy nadruki sitodrukiem lub cyfrowe. Najczęściej nasze chusty mają wielokolorowe nadruki. Chusty wyglądają wtedy szczególnie atrakcyjnie. Koszt nadruków nie jest wielki i ustalany dla każdego klienta indywidualnie. Rozmiar nadruku na standardowej chuście mieści się w granicach 20 x 20 cm. Jego położenie to dolny róg chusty. Po założeniu chusty na szyje, dolny róg chusty opada na plecy i nadruk tam znajdujący się jest bardzo dobrze widoczny. Ostateczna wielkości i położenie nadruku to także kwestia indywidualna i zależy od życzenia klienta. Przykłady wyglądu nadruków można zobaczyć w naszych galeriach.

Wykończenie i jakość produktu.

Obszycie, wykończenie chust i bandamek CRS, chusty, kolory, bawełna, poliester,

  • Obszycie typu: owerlok.
  • Obszycie tego typu jest najbardziej popularne, zapewnia ładny wygląd brzegu. Chusta się nie strzępi. Nadruk jest trwały i nie barwi w praniu ani podczas użytkowania. Na tkaninie można pisać, rysować mazakami, długopisem w celu dodatkowych oznaczeń lub ew pamiątkowych wpisów np uczestników wycieczki, pielgrzymki. Chusty spełniają jakościowe normy EU.
  • Obszycie typu: zakładka.
  • Obszycie, wykończenie chust i bandamek CRS, chusty, kolory, bawełna, poliester, Takie obszycie jest bardzo efektowne. Brzeg tkaniny jest zawinięty i przeszyty prostym ściegiem. Przedstawiony na zdjęciu przykład obrazuje wewnętrzną, tylną cześć chusty. Chusta się nie strzępi. Nadruk jest trwały i nie barwi w praniu ani podczas użytkowania. Na tkaninie można pisać, rysować mazakami, długopisem w celu dodatkowych oznaczeń lub ew pamiątkowych wpisów np uczestników wycieczki, pielgrzymki. Chusty spełniają jakościowe normy EU.